Contact en bestuur

Voor vragen kun je één van de onderstaande bestuursleden benaderen.

 

Verenigingsgebouw: Zandweg 19, 1531 AJ Wormer 

Website: www.bbewormer.nl

E-mail: info@bbewormer.nl 

 

BESTUUR:

 

Voorzitter: Roland Philippo

Bijweglaan 9, 2121 BE Bennebroek

telefoon: 06-25077489

e-mail: voorzitter@bbewormer.nl / roland@bbewormer.nl 

 

Vice-voorzitter: Cees Huijsman

Zandweg 59, 1531 AK  Wormer

telefoon: 06-20021702

e-mail: ceeshuijsman@gmail.com 

 

Secretaris: Fabian Constant

Grasland 3, 1567 EN Assendelft

telefoon: 06-47264188

e-mail: secretaris@bbewormer.nl / fabian@bbewormer.nl  

 

Penningmeester: Tom Beenders

Badhuisstraat 17, 1531 CA  Wormer

telefoon: 075-6423959

e-mail: t.beenders@ziggo.nl 

 

Algemeen bestuurslid: Erwin Veken

De Boog 5, 1531 MJ  Wormer

telefoon: 075-6224444

e-mail: e.veken@quicknet.nl

 

Brassband Eensgezindheid valt onder de formele verantwoordelijkheid van Stichting Eensgezindheid. De taken binnen Stichting Eensgezindheid zijn als volgt verdeeld:

Voorzitter: Cees Huijsman

Penningmeester: Frank van Enkhuizen (fvenkhuizen@kpnmail.nl)

Leden: Tom Beenders en Erwin Veken

Het bankrekeningnummer van de stichting is NL80RABO0374904294

 

 

MP3-speler
00:00
/
00:00

Schrijf een commentaar: (Klik hier)

123website.nl
Tekens over: 160
OK Verzenden.
Bekijk alle commentaren

Nieuwe commentaren

12.02 | 15:57

Bas Anepool staat verkeerdom op deze lijst

...
24.10 | 00:15

Beste Carl, het concert begint om 20.00 u., de kerk is om 19.30 u. open. Dit staat helaas niet op de website, wij zullen dit corrigeren. Graag tot zaterdag!

...
23.10 | 11:45

Goedemorgen,

Hoe laat begint hetconcert op 31 oktober?

...
17.11 | 12:40

Beste Brass Banders van Eensgezindheid,

Als oud-lid wil ik jullie nogmaals hartelijk bedanken voor de prachtige avond, die ik zaterdagavond mocht mee maken.
Het optreden van Ratatouille was met recht hartverwarmend. De overgave van deze jonge kinderen w

...
Je vindt deze pagina leuk